NTS-750-224US
MEAN WELL USA Inc.
Produkt-Nr.:
NTS-750-224US
Beschreibung:
INVERTER 24VDC 700W 1 OUTLET
Remote Capability Yes
Size 10.63" L x 6.22" W x 2.64" H (270mm x 158mm x 67mm)
Connector - Voltage Input Terminals
Power - Output Continuous 750 W
Power - Output Surge 1500 W
AC Outlets 1
Region Utilized North America
Voltage - Output 230VAC
Mfr MEAN WELL USA Inc.
Features Frequency Control
Package Bulk
Voltage - Input 24VDC