NTS-750-248UN
MEAN WELL USA Inc.
Produkt-Nr.:
NTS-750-248UN
Beschreibung:
INVERTER 750W
Auf Lager : 8
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Remote Capability Yes
Size 10.63" L x 6.22" W x 2.64" H (270mm x 158mm x 67mm)
Connector - Voltage Input Terminals
Power - Output Continuous 750 W
Power - Output Surge 1500 W
AC Outlets 1
Region Utilized International
Voltage - Output 230VAC
Mfr MEAN WELL USA Inc.
Features -
Package Box
Voltage - Input 48VDC