NXH50M65L4Q1SG
onsemi
Produkt-Nr.:
NXH50M65L4Q1SG
Hersteller:
onsemi
Paket:
56-PIM (93x47)
Beschreibung:
Q1PACK 50A 650V
Benutzer handbuch
Operating Temperature 175°C (TJ)
NTC Thermistor Yes
Configuration Full Bridge
Current - Collector (Ic) (Max) 48 A
Input Capacitance (Cies) @ Vce 3.137 nF @ 20 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 650 V
Supplier Device Package 56-PIM (93x47)
Series -
Input Standard
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic 2.22V @ 15V, 50A
Package / Case Module
Power - Max 86 W