NZA-355-455-CGA
Desco
Produkt-Nr.:
NZA-355-455-CGA
Hersteller:
Desco
Beschreibung:
REFLOW NOZZLE CGA 35.5MMX45.5MM
Benutzer handbuch
Tip Chip Size -
Tip Type Rework
Product Status Active
Series APR
For Use With/Related Products Scorpion Rework System
Length 1.398" (35.50mm)
Mfr Desco
Temperature Range -
Height -
Package Box
Tip Shape Nozzle
Width 1.791" (45.50mm)