ifm efector, inc.
Produkt-Nr.:
O1D300
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
SENSOR LEVEL ANALOG
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Voltage Rating | 18V ~ 30V |
| Output Type | Analog |
| Output Configuration | - |
| Mounting Type | Male M12x1 |
| Product Status | Active |
| Switch Actuation Level | - |
| Series | - |
| Type | - |
| Mfr | ifm efector, inc. |
| Material - Housing & Prism | Zinc Die Cast |
| Package | Box |
| Current | 150 mA |