Sumitomo Electric Interconnect Products, Inc.
Produkt-Nr.:
O2B2 3/4 BLACK 4FT
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SUMITUBE O2B2-HEAT-SHRINK 1=1PC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$8.018
$8.018
5
$7.6836
$38.418
10
$6.0135
$60.135
20
$5.345175
$106.9035
50
$5.01087
$250.5435
100
$4.67685
$467.685
250
$4.442998
$1110.7495
500
$4.342773
$2171.3865
1000
$4.242558
$4242.558
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Inner Diameter - Recovered | 0.375" (9.53mm) |
| Shrink Temperature | 110°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 110°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.035" (0.89mm) |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Product Status | Active |
| Series | SUMITUBE™ O2B2 |
| Shrinkage Ratio | 2 to 1 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Length | 4.00' (1.22m) |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 0.750" (19.05mm) |
| Mfr | Sumitomo Electric Interconnect Products, Inc. |
| Features | Adhesive Lined, Flame Retardant |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | O2B2 |