Sumitomo Electric Interconnect Products, Inc.
Produkt-Nr.:
O2B2S 1/2 BLACK SPL
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
HEATSHRINK 1/2" BLACK FOOT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.8145
$1.8145
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Inner Diameter - Recovered | 0.250" (6.35mm) |
| Shrink Temperature | 110°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 110°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.030" (0.76mm) |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Product Status | Active |
| Series | SUMITUBE™ O2B2 |
| Shrinkage Ratio | 2 to 1 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Length | Enter Number of Feet in Order Quantity |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 0.500" (12.70mm) |
| Mfr | Sumitomo Electric Interconnect Products, Inc. |
| Features | Adhesive Lined, Flame Retardant |
| Shelf Life | - |
| Package | Digi-Spool®, Continuous Spool |
| Base Product Number | O2B2 |