Orion Fans
Produkt-Nr.:
OA109AP-11-1TBIP55
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FAN AXIAL 120X38MM 115VAC TERM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$24.8235
$24.8235
10
$22.6727
$226.727
25
$21.81162
$545.2905
50
$20.37674
$1018.837
100
$18.79822
$1879.822
250
$18.511168
$4627.792
500
$18.36768
$9183.84
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Air Flow | 106.0 CFM (2.97m³/min) |
| Noise | 46.0dB |
| Ingress Protection | IP55 - Dust Protected, Water Resistant |
| Current Rating (Amps) | 0.160A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 115VAC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | - |
| RPM | 3100 RPM |
| Mfr | Orion Fans |
| Material - Frame | Aluminum |
| Features | - |
| Width | 38.00mm |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.320 in H2O (79.7 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Termination | 2 Terminals |
| Size / Dimension | Square - 120mm L x 120mm H |
| Weight | 1.1 lbs (499.0 g) |
| Lifetime @ Temp. | 40000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Series | OA109 |
| Power (Watts) | 12.00W |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | OA109AP |