Zuhause / AC Fans / OA200AP-22-1TB1868
minImg
OA200AP-22-1TB1868
Orion Fans
Produkt-Nr.:
OA200AP-22-1TB1868
Hersteller:
Orion Fans
Beschreibung:
FAN 230AC 220X220X70MM IP68 TERM
Auf Lager : 3
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Air Flow 485.0 CFM (13.58m³/min)
Noise 68.0dB
Ingress Protection IP68 - Dust Tight, Waterproof
Current Rating (Amps) -
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 230VAC
Product Status Active
Voltage Range -
RPM 3300 RPM
Mfr Orion Fans
Material - Frame Aluminum
Features Thermal Overload Protector (TOP)
Width 70.00mm
Operating Temperature -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C)
Static Pressure 0.930 in H2O (231.7 Pa)
Bearing Type Ball
Approval Agency CE, cURus, TUV, UR
Termination 2 Terminals
Size / Dimension Rectangular/Rounded - 220mm L x 200mm H
Weight 4.6 lbs (2.1 kg)
Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 55°C
Material - Blade Steel
Series OA200AP
Power (Watts) 105W