Orion Fans
Produkt-Nr.:
OA205AN-22-1TB1856
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FAN AXIAL 205X72MM 230VAC TERM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$123.5095
$123.5095
10
$111.00655
$1110.0655
25
$109.44266
$2736.0665
50
$102.40715
$5120.3575
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Air Flow | 590.0 CFM (16.52m³/min) |
| Noise | 67.0dB |
| Ingress Protection | IP56 - Dust Protected, Water Resistant |
| Current Rating (Amps) | - |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 230VAC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 200 ~ 240VAC |
| RPM | 3000 RPM |
| Mfr | Orion Fans |
| Material - Frame | Aluminum |
| Features | Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP) |
| Width | 72.00mm |
| Operating Temperature | -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C) |
| Static Pressure | 0.860 in H2O (214.2 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CE, cURus, TUV, UR |
| Termination | 2 Terminals |
| Size / Dimension | Square - 205mm L x 205mm H |
| Weight | 5.1 lbs (2.3 kg) |
| Lifetime @ Temp. | 50000 Hrs @ 55°C |
| Material - Blade | Metal |
| Series | OA205AN |
| Power (Watts) | 80.0W |
| Package | Box |
| Base Product Number | OA205AN |