Zuhause / AC Fans / OA254AN-22-1TBXC
minImg
OA254AN-22-1TBXC
Orion Fans
Produkt-Nr.:
OA254AN-22-1TBXC
Beschreibung:
FAN AXIAL 254X89MM 230VAC TERM
Auf Lager : 831
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Air Flow 850.0 CFM (23.80m³/min)
Noise 69.0dB
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) -
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 230VAC
Product Status Active
Voltage Range 160 ~ 260VAC
RPM 2700 RPM
Width 89.00mm
Operating Temperature -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C)
Static Pressure 0.780 in H2O (194.3 Pa)
Bearing Type Ball
Approval Agency CE, cURus, TUV, UR
Termination 2 Terminals
Size / Dimension Round - 254mm Dia
Weight 5.4 lbs (2.4 kg)
Lifetime @ Temp. 60000 Hrs @ 40°C
Material - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT)
Series OA254AN XC
Power (Watts) 75.0W