Zuhause / AC Fans / OA280AP-22-1TB1869K
minImg
OA280AP-22-1TB1869K
Orion Fans
Produkt-Nr.:
OA280AP-22-1TB1869K
Beschreibung:
AC FAN, IP69K, 280X280X89MM, 230
Auf Lager : 29
Benutzer handbuch
Air Flow 1300.0 CFM (36.40m³/min)
Noise 73.0dB
Ingress Protection IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Current Rating (Amps) -
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 230VAC
Product Status Active
Voltage Range -
RPM 3200 RPM
Width 89.00mm
Operating Temperature -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C)
Static Pressure 0.750 in H2O (186.8 Pa)
Termination 2 Terminals
Size / Dimension Square - 280mm L x 280mm H
Weight 7.4 lbs (3.4 kg)
Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 55°C
Material - Blade Steel
Series OA280AP-IP69K
Power (Watts) 210W