OA2R10MV1
Crouzet
Produkt-Nr.:
OA2R10MV1
Hersteller:
Crouzet
Beschreibung:
RELAY TIME DELAY 240HRS 10A 250V
Auf Lager : 5
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)
Delay Time 0.5 Sec ~ 240 Hrs
Circuit DPDT (2 Form C)
Mounting Type Socketable
Product Status Active
Relay Type Mechanical Relay
Series OA2R10
Function On-Delay
Voltage - Supply 12 ~ 240VAC/DC
Mfr Crouzet
Timing Adjustment Method Hand Dial
Package Box
Contact Rating @ Voltage 10A @ 250VAC