STMicroelectronics
Produkt-Nr.:
OA2ZHA22Q
Hersteller:
Paket:
8-DFN (2x2)
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP ZERO-DRIFT 2 CIRC 8DFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.2395
$3.2395
10
$2.90985
$29.0985
25
$2.75044
$68.761
100
$2.383835
$238.3835
250
$2.261608
$565.402
500
$2.029352
$1014.676
1000
$1.72995
$1729.95
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 0.19V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 400 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 31µA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 70 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DFN (2x2) |
| Voltage - Input Offset | 1 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Zero-Drift |
| Current - Output / Channel | 18 mA |
| Base Product Number | OA2ZHA22 |