TE Connectivity Laird
Produkt-Nr.:
OD5WM-6
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
RF ANT 5.5GHZ WHIP STR N MALE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Frequency Range | 5.15GHz ~ 5.85GHz |
| Applications | WiMax™, WLAN |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | N Type Male |
| Mounting Type | Bracket Mount |
| Height (Max) | 0.602" (15.30mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | WiFi |
| VSWR | 1.5 |
| Series | - |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Frequency (Center/Band) | 5.5GHz |
| Power - Max | 100 W |
| Mfr | TE Connectivity Laird |
| Features | - |
| Return Loss | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 6dBi |
| Frequency Group | SHF (f > 4GHz) |
| Base Product Number | OD5W |