Orion Fans
Produkt-Nr.:
OD9238-12HBVXC10A
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FAN AXIAL 92.5X38MM 12VDC WIRE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$25.0895
$25.0895
10
$22.91115
$229.1115
25
$22.04114
$551.0285
50
$20.59106
$1029.553
100
$18.99601
$1899.601
250
$18.706032
$4676.508
500
$18.561024
$9280.512
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Air Flow | 135.0 CFM (3.78m³/min) |
| Noise | 58.0dB |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 1.3A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | - |
| RPM | 5400 RPM |
| Mfr | Orion Fans |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Features | Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 38.00mm |
| Operating Temperature | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.740 in H2O (184.3 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 92.5mm L x 92.5mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | 50000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Series | OD9238 VA |
| Power (Watts) | 16 W |
| Package | Box |
| Base Product Number | OD9238 |