Zuhause / LED Indication - Discrete / ODR0909TF.A2-2234-FG-1-A
minImg
ODR0909TF.A2-2234-FG-1-A
ams-OSRAM USA INC.
Produkt-Nr.:
ODR0909TF.A2-2234-FG-1-A
Hersteller:
ams-OSRAM USA INC.
Paket:
Die
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
OS-CORE
Benutzer handbuch
Wavelength - Dominant 627nm
Configuration -
Lens Transparency -
Viewing Angle -
Color Red
Current - Test 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension -
Millicandela Rating 1070mcd
Product Status Last Time Buy
Height (Max) -
Supplier Device Package Die
Lens Style Round with Flat Top
Series OS-CORE® ThinGaAlP
Package / Case Die
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.05V
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Lens Size 0.09mm Dia