ams-OSRAM USA INC.
Produkt-Nr.:
ODR0909TF.A2-3449-CD-1-A
Hersteller:
Paket:
Die
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
OS-CORE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Wavelength - Dominant | 627nm |
| Configuration | - |
| Lens Transparency | - |
| Viewing Angle | - |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 1070mcd |
| Product Status | Last Time Buy |
| Height (Max) | - |
| Supplier Device Package | Die |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Series | OS-CORE® ThinGaAlP |
| Package / Case | Die |
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.05V |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 0.09mm Dia |
| Base Product Number | ODR0909 |