Zuhause / Knobs / OEJNI-75-1-6
minImg
OEJNI-75-1-6
Kilo International
Produkt-Nr.:
OEJNI-75-1-6
Hersteller:
Kilo International
Beschreibung:
KNOB KNURLED 0.125" METAL
Benutzer handbuch
Shaft Size 0.125" (3.18mm)
Color Clear Gloss
Material Metal
Product Status Active
Indicator -
Series OEJ
Type Knurled, Diamond
Mfr Kilo International
Style Cylindrical
Features 6-32 Set Screw
Height 0.625" (15.88mm)
Package Bulk
Diameter 0.750" (19.05mm)