Essentra Components
Produkt-Nr.:
OFNS13-S9.5M-19
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.6365
$0.6365
10
$0.5529
$5.529
25
$0.5054
$12.635
50
$0.47557
$23.7785
100
$0.45581
$45.581
250
$0.416138
$104.0345
500
$0.396321
$198.1605
1000
$0.326971
$326.971
2500
$0.297246
$743.115
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.374" (9.50mm), Square |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Arrowhead |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Round |
| Screw Size | - |
| Series | Richco |
| Type | Clip, Wire Saddle |
| Panel Thickness | 0.031" ~ 0.079" (0.79mm ~ 2.00mm) |
| Length | 1.060" (26.92mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | 1.110" (28.19mm) |
| Features | Flame Retardant |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.270" (6.86mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.830" L x 0.750" H (21.08mm x 19.05mm) |
| Base Product Number | OFNS-13 |