Essentra Components
Produkt-Nr.:
OFNS28-S9.5M-19
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.9785
$0.9785
10
$0.8303
$8.303
25
$0.7961
$19.9025
50
$0.77919
$38.9595
100
$0.74537
$74.537
250
$0.677578
$169.3945
500
$0.609824
$304.912
1000
$0.54206
$542.06
2500
$0.491245
$1228.1125
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.374" (9.50mm), Square |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Arrowhead |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Round |
| Screw Size | - |
| Series | Richco |
| Type | Clip, Wire Saddle |
| Panel Thickness | 0.031" ~ 0.079" (0.79mm ~ 2.00mm) |
| Length | 1.690" (42.93mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | 2.170" (55.12mm) |
| Features | Flame Retardant |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.270" (6.86mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 1.380" L x 1.730" H (35.05mm x 43.94mm) |
| Base Product Number | OFNS-28 |