Essentra Components
Produkt-Nr.:
OFNSB-13-19A-RT
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL CLIP WIRE SADDLE NATURAL ADH
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.5105
$1.5105
10
$1.31765
$13.1765
25
$1.26198
$31.5495
50
$1.23386
$61.693
100
$1.17781
$117.781
250
$1.065634
$266.4085
500
$0.981502
$490.751
1000
$0.841292
$841.292
2500
$0.785204
$1963.01
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Adhesive |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Round |
| Screw Size | - |
| Series | Richco |
| Type | Clip, Wire Saddle on Base |
| Panel Thickness | - |
| Length | 1.060" (26.92mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | 1.290" (32.77mm) |
| Features | Flame Retardant |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.270" (6.86mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | Acrylic Based (RMS-15) |
| Opening Size | 0.830" L x 0.750" H (21.08mm x 19.05mm) |
| Base Product Number | OFNSB |