Essentra Components
Produkt-Nr.:
OFNSB-16-19A-RT
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL CLIP WIRE SADDLE NATURAL ADH
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.6435
$1.6435
10
$1.42975
$14.2975
25
$1.36914
$34.2285
50
$1.33874
$66.937
100
$1.277845
$127.7845
250
$1.15615
$289.0375
500
$1.064874
$532.437
1000
$0.91276
$912.76
2500
$0.851903
$2129.7575
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Adhesive |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Round |
| Screw Size | - |
| Series | Richco |
| Type | Clip, Wire Saddle on Base |
| Panel Thickness | - |
| Length | 1.350" (34.29mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Height | 1.530" (38.86mm) |
| Features | Flame Retardant |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.270" (6.86mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | Acrylic Based (RMS-15) |
| Opening Size | 1.130" L x 0.990" H (28.70mm x 25.15mm) |
| Base Product Number | OFNSB |