ifm efector, inc.
Produkt-Nr.:
OG0041
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
DIFFUSE REFLECTION SENSOR; INFRA
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -25°C ~ 80°C |
| Series | - |
| Package / Case | Cylinder, Threaded - M18 |
| Response Time | - |
| Sensing Distance | 0.039" ~ 23.622" (1mm ~ 600mm) ADJ |
| Output Type | Phototransistor |
| Mfr | ifm efector, inc. |
| Sensing Method | Reflective |
| Package | Box |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 180 mA |