ifm efector, inc.
Produkt-Nr.:
OGH282
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
DIFFUSE REFLECTION SENSOR; RED L
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -25°C ~ 60°C |
| Ingress Protection | IP67 |
| Response Time | - |
| Sensing Distance | 3.937" (100mm) |
| Output Configuration | NPN - Light-ON |
| Sensing Method | Diffuse, Background Suppression |
| Light Source | Red (645nm) |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Connector, M12 |
| Series | - |
| Voltage - Supply | 10V ~ 30V |
| Mfr | ifm efector, inc. |
| Cable Length | - |
| Package | Box |
| Adjustment Type | - |