ifm efector, inc.
Produkt-Nr.:
OGP701
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
RETRO-REFLECTIVE SENSOR; LIGHT-O
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Ingress Protection | IP65, IP67 |
| Response Time | - |
| Sensing Distance | 7.87" ~ 78.74" (200mm ~ 2000mm) |
| Output Configuration | PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable |
| Sensing Method | Retroreflective |
| Light Source | Red (655nm) |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Connector, M12 |
| Series | - |
| Voltage - Supply | 10V ~ 36V |
| Mfr | ifm efector, inc. |
| Cable Length | - |
| Package | Box |
| Adjustment Type | - |