OH-MCL-35-F
Ruland Manufacturing
Produkt-Nr.:
OH-MCL-35-F
Beschreibung:
35 MM STEEL SHAFT COLLAR
Benutzer handbuch
Series -
Type Shaft Collar
Specifications 2.244" (57.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width