OH-MCL-40-F
Ruland Manufacturing
Produkt-Nr.:
OH-MCL-40-F
Beschreibung:
40 MM STEEL SHAFT COLLAR
Benutzer handbuch
Series -
Type Shaft Collar
Specifications 2.362" (60.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width