OH-MSP-10-F
Ruland Manufacturing
Produkt-Nr.:
OH-MSP-10-F
Beschreibung:
10 MM STEEL SHAFT COLLAR
Auf Lager : 23
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Type Shaft Collar
Specifications 0.945" (24.00mm) Outer Diameter x 0.354" (9.00mm) Width