OH-MSP-16-F
Ruland Manufacturing
Produkt-Nr.:
OH-MSP-16-F
Beschreibung:
16 MM STEEL SHAFT COLLAR
Type Shaft Collar
Specifications 1.339" (34.00mm) Outer Diameter x 0.512" (13.00mm) Width