OH-MSP-20-F
Ruland Manufacturing
Produkt-Nr.:
OH-MSP-20-F
Beschreibung:
20 MM STEEL SHAFT COLLAR
Type Shaft Collar
Specifications 1.575" (40.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width