OH-MSP-25-F
Ruland Manufacturing
Produkt-Nr.:
OH-MSP-25-F
Beschreibung:
25 MM STEEL SHAFT COLLAR
Type Shaft Collar
Specifications 1.772" (45.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width