Zuhause / Oscillators / OH200-51003CV-012.8M
minImg
OH200-51003CV-012.8M
Connor Winfield
Produkt-Nr.:
OH200-51003CV-012.8M
Hersteller:
Connor Winfield
Beschreibung:
XTAL OSC VCOCXO 12.8000MHZ CMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.500" (12.70mm)
Frequency Stability ±5ppb
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.417" L x 1.063" W (36.00mm x 27.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series OH200
Function -
Type VCOCXO
Package / Case 6-DIP Module, 5 Leads
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Connor Winfield
Base Resonator Crystal
Frequency 12.8 MHz