Zuhause / Oscillators / OH300-50503CV-010.0M
minImg
OH300-50503CV-010.0M
Connor Winfield
Produkt-Nr.:
OH300-50503CV-010.0M
Hersteller:
Connor Winfield
Beschreibung:
XTAL OSC VCOCXO 10.0000MHZ CMOS
Auf Lager : 3235
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.500" (12.70mm)
Frequency Stability ±5ppb
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.000" L x 0.866" W (25.40mm x 22.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series OH300
Function -
Type VCOCXO
Package / Case 7-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr Connor Winfield
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz