Zuhause / Oscillators / OHSM100-60803CF-020.0M
minImg
OHSM100-60803CF-020.0M
Connor Winfield
Produkt-Nr.:
OHSM100-60803CF-020.0M
Hersteller:
Connor Winfield
Beschreibung:
XTAL OSC OCXO 20.0000MHZ LVCMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.613" (15.57mm)
Frequency Stability ±8ppm
Current - Supply (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.000" L x 1.000" W (25.40mm x 25.40mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series OHSM100-60803CF
Function -
Type OCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead, 5 Leads
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Mfr Connor Winfield
Base Resonator Crystal
Frequency 20 MHz