TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Produkt-Nr.:
OJE-SH-112LM000
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
OJE-SH-112LM 000
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
24
$1.026
$24.624
250
$0.9785
$244.625
500
$0.912
$456
1000
$0.874
$874
5000
$0.779
$3895
10000
$0.76
$7600
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -30°C ~ 90°C |
| Switching Voltage | 277VAC, 30VDC - Max |
| Contact Rating (Current) | 3 A |
| Termination Style | PC Pin |
| Coil Current | 16.7 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 720 Ohms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 0.6 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Seal Rating | Sealed - Fully |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | OJE, OEG |
| Operate Time | 15 ms |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Contact Material | Silver (Ag) |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Must Operate Voltage | 9 VDC |
| Release Time | 4 ms |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | OJE-SH-112 |