Zuhause / Oscillators / OJEMDLVTNF-491.520000
minImg
OJEMDLVTNF-491.520000
Taitien
Produkt-Nr.:
OJEMDLVTNF-491.520000
Hersteller:
Taitien
Beschreibung:
OSC XO 491.52MHZ 3.3V LVDS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 90mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.061" (1.55mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 90mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series OJ-M
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr Taitien
Base Resonator Crystal
Frequency 491.52 MHz