Murata Power Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
OKI-T/36W-W40N-C
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 5.021-15.5V 36W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.343
$11.343
5
$11.2575
$56.2875
10
$11.1701
$111.701
25
$11.00556
$275.139
50
$10.99625
$549.8125
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 1 | 5.021 ~ 15.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.82" L x 0.47" W x 0.34" H (20.8mm x 11.9mm x 8.64mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 3A |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 19V |
| Control Features | Enable, Active Low |
| Series | Okami™ OKI-T/36W-W40 (36W) |
| Power (Watts) | 36 W |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Package / Case | 5-SMD Module |
| Efficiency | 95% |
| Mfr | Murata Power Solutions Inc. |
| Features | Remote On/Off, OCP, OTP, SCP, UVLO |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | OKI-T |