OKLP-X/25-W12-C
Murata Power Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
OKLP-X/25-W12-C
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 90W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 13.2V
Voltage - Output 1 0.8 ~ 3.6V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.67" L x 0.50" W x 0.42" H (17.0mm x 12.7mm x 10.7mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 25A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 7V
Control Features Enable, Active High
Series Okami™ OKLP-X
Power (Watts) 90 W
Type Non-Isolated PoL Module
Package / Case 10-SMD Module
Efficiency 93.5%