Murata Power Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
OKX-T/5-W5N-C
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 0.7525-3.6V 17W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.2865
$7.2865
5
$7.1839
$35.9195
10
$7.0794
$70.794
25
$6.87116
$171.779
40
$6.662825
$266.513
80
$6.454538
$516.36304
230
$6.246336
$1436.65728
440
$5.829912
$2565.16128
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output 1 | 0.7525 ~ 3.6V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.90" L x 0.28" W x 0.40" H (22.9mm x 7.1mm x 10.2mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 5A |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 2.4V |
| Control Features | Enable, Active Low |
| Series | Okami™ OKX-T/5-W5 |
| Power (Watts) | 17 W |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Package / Case | 5-SIP Module |
| Efficiency | 95% |
| Mfr | Murata Power Solutions Inc. |
| Features | Remote On/Off, OCP, OTP, SCP, UVLO |
| Package | Tray |
| Base Product Number | OKX-T |