OKY2-T/10-D12P-C
Murata Power Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
OKY2-T/10-D12P-C
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 0.75-5.5V 50W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 14V
Voltage - Output 1 0.75 ~ 5.5V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.30" L x 0.53" W x 0.33" H (33.0mm x 13.5mm x 8.4mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 10A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 8.3V
Control Features Enable, Active High
Series Okami™ OKY-T/10-D12
Power (Watts) 50 W
Type Non-Isolated PoL Module
Package / Case 7-SMD Module
Efficiency 94.5%