OKY2-T/16-D12P-C
Murata Power Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
OKY2-T/16-D12P-C
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 0.75-5.5V 80W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 14V
Voltage - Output 1 0.75 ~ 5.5V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.30" L x 0.53" W x 0.33" H (33.0mm x 13.5mm x 8.4mm)
Product Status Last Time Buy
Current - Output (Max) 16A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 8.3V
Control Features Enable, Active High
Series Okami™ OKY-T/16-D12
Power (Watts) 80 W
Type Non-Isolated PoL Module
Package / Case 7-SMD Module
Efficiency 94%