Zuhause / Oscillators / OLA5006-100.0M
minImg
OLA5006-100.0M
Pletronics, Inc.
Produkt-Nr.:
OLA5006-100.0M
Hersteller:
Pletronics, Inc.
Beschreibung:
XTAL OSC OCXO 100.0M SNWV
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.500" (12.70mm)
Frequency Stability ±200ppb
Current - Supply (Max) 950mA
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.015" L x 1.015" W (25.78mm x 25.78mm)
Product Status Active
Ratings -
Series OLA5
Function Low-G Sensitivity
Type OCXO
Package / Case 6-DIP (0.750", 19.05mm), 5 Leads
Voltage - Supply 5V
Output Clipped Sine Wave
Mfr Pletronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 100 MHz