OMI-SS-112LM300
TE Connectivity
Produkt-Nr.:
OMI-SS-112LM300
Hersteller:
TE Connectivity
Beschreibung:
OMI-SS-112LM 300
Auf Lager : 4943
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 500
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 70°C
Switching Voltage 250VAC, 30VDC - Max
Contact Rating (Current) 10 A
Termination Style PC Pin
Coil Current 45 mA
Mounting Type Through Hole
Coil Resistance 270 Ohms
Product Status Active
Must Release Voltage 0.6 VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Seal Rating Sealed - Flux Protection
Relay Type General Purpose
Coil Insulation -
Series OMI, OEG
Operate Time 20 ms
Mfr TE Connectivity
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Coil Voltage 12VDC
Must Operate Voltage 9 VDC