Wakefield-Vette
Produkt-Nr.:
OMNI-UNI-32-58
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
UNIVERSAL TO HEATSINK 32X58MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.8895
$9.8895
10
$9.6197
$96.197
25
$9.08542
$227.1355
40
$8.55095
$342.038
80
$8.016575
$641.326
230
$7.4822
$1720.906
440
$6.94774
$3057.0056
1000
$6.814132
$6814.132
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 1.823" (46.30mm) |
| Series | OmniKlip™ |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Type | Board Level, Vertical |
| Length | 2.280" (57.90mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Tray |
| Attachment Method | Clip, Solder Foot |
| Width | 1.250" (31.75mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | TO-247, TO-264 |
| Base Product Number | OMNI-UN |