Tripp Lite
Produkt-Nr.:
OMNISMART500TU
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
500VA 360W LINE-INTERACTIVE UPS
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Applications | Desktop, Home Theater |
| Form | Tower |
| Output Connector | NEMA 5-15R (6) |
| Approval Agency | CSA, FCC, NOM, UL |
| Input Connector | NEMA 5-15P |
| Size / Dimension | 13.583" L x 4.803" W (345.00mm x 122.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | OmniSmart |
| Type | Line Interactive (Input Regulation) |
| Power - Rated | 500VA / 360W |
| AC Outlets | 6 (4 UPS, 2 Surge Only) |
| Cord Length | 5' (1.52m) |
| Backup Time - Max Load | 3 minutes |
| Voltage - Output | 110V, 115V, 120V |
| Mfr | Tripp Lite |
| Height | 6.299" (160.00mm) |
| Package | Bulk |
| Media Lines Protected | RJ45 |
| Voltage - Input | 110VAC, 115VAC, 120VAC |