Tripp Lite
Produkt-Nr.:
OMNIVSINT1000
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
INTL UPS SYSTEM OMNISMART TOWER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Applications | Desktop, Home Theater |
| Form | Tower |
| Output Connector | IEC 320-C13 (6) |
| Input Connector | IEC 320-C14 |
| Size / Dimension | 7.500" L x 5.200" W (190.50mm x 132.08mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Series | OmniVS |
| Type | Line Interactive (Input Regulation) |
| Power - Rated | 1kVA / 500W |
| AC Outlets | 6 (UPS) |
| Cord Length | 5.98" (0.15m) |
| Backup Time - Max Load | 5 minutes |
| Voltage - Output | 230V |
| Mfr | Tripp Lite |
| Height | 10.800" (274.32mm) |
| Package | Bulk |
| Media Lines Protected | - |