Tripp Lite
Produkt-Nr.:
OMNIVSX850D
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
850VA 480W LINE-INTERACTIVE UPS
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Applications | Desktop, Home Theater |
| Form | Tower |
| Output Connector | CEE7/7 (4) |
| Approval Agency | CE, EAC |
| Input Connector | CEE 7/7 |
| Size / Dimension | 13.583" L x 4.803" W (345.00mm x 122.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | OmniVS, AVR |
| Type | Line Interactive (Input Regulation) |
| Power - Rated | 850VA / 480W |
| AC Outlets | 4 (UPS) |
| Cord Length | 5' (1.52m) |
| Backup Time - Max Load | - |
| Voltage - Output | 220V, 230V, 240V |
| Mfr | Tripp Lite |
| Height | 6.299" (160.00mm) |
| Package | Retail Package |
| Media Lines Protected | - |
| Voltage - Input | 230VAC |