Texas Instruments
Produkt-Nr.:
ONET1191VRGPR
Hersteller:
Paket:
20-QFN (4x4)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC LASER DRVR 11.3GB 3.6V 20QFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 70 mA |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Bias | 20 mA |
| Supplier Device Package | 20-QFN (4x4) |
| Series | - |
| Type | Laser Diode Driver (Fiber Optic) |
| Current - Modulation | 45mA |
| Data Rate | 11.3Gbps |
| Package / Case | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage - Supply | 2.9V ~ 3.6V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | ONET1191 |