Texas Instruments
Produkt-Nr.:
ONET8501PBRGTR
Hersteller:
Paket:
16-VQFN (3x3)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC LIMITING 1 CIRCUIT 16VQFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.5055
$3.5055
10
$3.15115
$31.5115
25
$2.97882
$74.4705
100
$2.581625
$258.1625
250
$2.449252
$612.313
500
$2.197711
$1098.8555
1000
$1.853488
$1853.488
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 3.6 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 9 GHz |
| Slew Rate | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 50mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-VQFN (3x3) |
| Series | - |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.95 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Limiting |
| Base Product Number | ONET8501 |